Das Menü
29 °C

Book directly with us and receive 50 PLN voucher for use in our restaurants +10% OFF with Promo Code KOSSAK

Ankunft:
25
Jun 2019
Abreise:
26
Jun 2019
Kod:
Prüfe die Zugänglichkeit

6 rzeczy, które ludzie sukcesu robią w piątek po południu

6 rzeczy, które ludzie sukcesu robią w piątek po południu

Jak efektywnie zakończyć tydzień pracy? Jak robią to ludzie sukcesu?

Po ciężkim tygodniu pracy warto zadbać o jego odpowiednie zakończenie tak aby nasza produktywność była na wysokim poziomie w tygodniu kolejnym. Pamiętajmy również o tym aby nasza praca nie wpływała niekorzystnie na nadchodzący odpoczynek w weekend. Bardzo ważnym elementem naszego życia jest sztuka odpoczynku i relaksu dlatego też weekend przeznaczamy właśnie na relaks.

 

6 rzeczy, które ludzie sukcesu robią w piątkowe popołudnie:

1. Podsumowanie mijającego tygodnia

Ludzie sukcesu podsumowują mijający tydzień skupiając się na tym, co udało im się osiągnąć, jakie zrobili postępy bez względu na to czy są to rzeczy duże czy małe. Narzekać potrafi każdy, a uświadomienie sobie swoich sukcesów sprawia radość i dodaje energii do dalszych działań.

 

2. Plan i lista tematów na nadchodzący tydzień

Ludzie sukcesu planują kolejny tydzień z wyprzedzeniem, ponieważ pozwoli im to zaoszczędzić czas i energię już od poniedziałku. Dobrze określić sobie 3-5 priorytetów wraz z deadlinami, wtedy mamy większą szansę na ich realizację i wykreślenie danego punktu z listy. Dobrze zbudowany plan sprawia że i weekend jest spokojniejszy, lepszy.

 

3. Organizacja pracy

Osoby, które odniosły sukces zawodowy poświęca w piątek do 30 minut na to aby uporządkować skrzynkę mailową i biurko. W kolejnym tygodniu zaczynają „ na świeżo”- bez bagażu z poprzedniego tygodnia.

 

4. Sprawdzenie kalendarza

Sytuacja kiedy wchodzimy do biura i okazuje się że za 5 minut jest spotkanie o którym zapomnieliśmy jest dla każdego managera czarnym scenariuszem. Dlatego też w piątek warto poświęcić 5 minut by zajrzeć do kalendarza i sprawdzić co czeka nas w nowym tygodniu.

5. Planujemy weekend

Jeśli tak ważne jest ustalanie planu działań w ciągu tygodnia to może warto również pomyśleć o weekendzie? Potraktujmy weekend jako nagrodę za dobrze wykonają pracę. Dlatego też rezerwacja stolika w nowej restauracji, wyjazd z dziećmi za miasto, spotkanie z przyjaciółmi lub trening na siłowni- mają sprawić nam przyjemność, być formą nagrody.

 

6. Pożegnaj się z każdą osobą w biurze

Dobry lider i przywódca pamięta aby swoich pracowników doceniać za pracę i zaangażowanie. Piątek to dobry moment na podziękowanie jak również na proste życzenie „miłego weekendu”.

schliessen
Newsletter

Seien Sie immer auf dem Laufenden!

Melden Sie sich bei dem Newsletter an und erhalten Sie die neuesten Nachrichten aus unserem Hotel.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen