menu
2 °C

Rezerwuj bezpośrednio i otrzymaj BON o wartości 50zł do wykorzystania w naszych restauracjach + RABAT 10% z Kodem Promocyjnym KOSSAK

przyjazd:
26
Sty 2022
wyjazd:
27
Sty 2022
Sprawdź dostępność

Narzędzia ułatwiające publikację postów w social media

Narzędzia ułatwiające publikację postów w social media

Przedstawiamy wam kilka narzędzi, które powinny ułatwić pracę przy publikacji treści w social mediach.

Każdy pracownik marketingu w swojej codziennej pracy musi się zmierzyć z publikacją treści, zdjęć oraz filmów w mediach społecznościowych. Przy zmieniających się trendach, dużej ilości grup docelowych jak i  geolokalizacji,  ta praca wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych. Należy brać pod uwagę datę, czas oraz porę dnia publikacji postów, ilość profili jakie mamy w tym samym czasie obsłużyć, ilość i częstotliwość postów, zbieranie i analizę danych. Aby ułatwić ten proces, przedstawiamy Wam kilka narzędzi ułatwiających pracę.

 

POSTIFIC

To narzędzie daje możliwość planowania postów na Twitterze, Facebooku oraz zarządzania kontami i profilami na LinkedInie, Google+ oraz Pinterest.

Możemy tutaj śledzić zaangażowanie, rezultaty publikacji oraz tworzyć harmonogramy postów.

 

SCHEDUGRAM

To narzędzie daje możliwość zarządzania kilkoma kontami na Instagramie na raz. Do tego możemy zrobić obróbkę zdjęć wraz z dodawaniem tekstu. Ułatwieniem jest również jedno wspólne okno, które daje podgląd wyświetlonych treści na wszystkich kontach.

 

LATER

Tutaj możemy zarządzać tylko tematyką wizualną. Narzędzie umożliwia nam planowanie, prezentację postów w podglądzie oraz tworzenie biblioteki mediów.

 

POST PLANNER

Dzięki Post Plannerowi tworzymy harmonogram publikacji naszych treści. Aplikacja podpowiada jaki jest najlepszy czas na publikację postów na Facebooku, Pinterescie, Twitterze.

 

SPROUT SOCIAL

Publikacja, planowanie oraz analiza działania na Twitterze, LinedIn, Google+, Facebooku. Narzędzie umożliwia również monitoring z obsługą profili.

 

BUFFER

Buffer jest ciekawym narzędziem ze względu na możliwość wrzucenia tego samego postu do wszystkich social mediów. Mówimy tutaj o Facebooku, Twitterze, Instagramie, LinkedInie, Pinterest oraz Google+.

 

HOOTSUITE

I na koniec jedno z najbardziej kompleksowych narzędzi do zarządzania treścią w social media. Planujemy z nim posty na Twittera, Facebooka, Instagrama, LinedIna, Google+. Do tego przeanalizujemy odbiór, zobaczymy strumienie treści umieszczane w różnych mediach społecznościowych oraz zaktualizujemy treści.

 

zamknij
Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj najświeższe informacje o naszym hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij