menu
1 °C

Rezerwuj bezpośrednio i otrzymaj BON o wartości 50zł do wykorzystania w naszych restauracjach + RABAT 10% z Kodem Promocyjnym KOSSAK

przyjazd:
29
Lis 2021
wyjazd:
30
Lis 2021
Sprawdź dostępność

Osti-Hotele

Tradycja gościnności

Osti-hotele, to nie tylko komfortowe noclegi w Krakowie. Naszą ambicją jest dać naszym gościom okazję do przeżywania chwil wyjątkowych, doznań, które zapadają w pamięć, jednocześnie dbając, aby każdy Gość zrealizował cel, jaki przywiódł go do Krakowa.

Zakochanym proponujemy sentymentalny weekend w romantycznej oprawie, a biznesmenom luksusowe warunki do pracy i odpoczynku. Nie zapominamy o konferencjach i bankietach jak również uroczystościach rodzinnych - eleganckie wnętrza Hotelu Kossak dodadzą prestiżu każdemu wydarzeniu. Dla nas najważniejsze są potrzeby i upodobania naszych Gości. Nic tak nie cieszy, jak zadowolenie i uśmiech goszczący na ich twarzach.

Rodzina Ostachowskich

Osti–hotele Zbigniew Ostachowski to rodzinna firma zarządzająca dwoma hotelami w Krakowie: Hotelem Kossak i Hotelem Senacki.

Idealny hotel dający gościom doskonałą atmosferę i komfort powstaje tylko wtedy, gdy rodzi się z marzeń.

Dwa pokolenia - od zawsze związanej z Krakowem - rodziny Ostachowskich postanowiły je spełnić, zarażając gości zauroczeniem jednym z najpiękniejszych europejskich miast.

Przygoda z hotelarstwem rodziny Ostachowskich rozpoczęła się w 2002 roku kiedy starannie odrestaurowano historyczną kamienicę przy Drodze Królewskiej i urządzono w niej czterogwiazdkowy, butiqowy Hotel Senacki.
Zdobyte przez minione lata doświadczenie wykorzystano w kolejnej inwestycji firmy - od kwietnia 2009 roku przy Placu Kossaka 1 gości przyjmuje czterogwiazdkowy Hotel Kossak.

Hotel Senacki

HOTEL SENACKI to idealne miejsce na wizytę w Krakowie. Sam Hotel powstał w 2002 r., natomiast historia budynku sięga XIII w. Położony w sercu tego urokliwego miasta, zachwyca pięknem odrestaurowanych wnętrz i niepowtarzalną atmosferą.

Klasyczna forma, zdobienia architektoniczne okalające framugi okienne i motywy kwiatowe na ścianach nadają mu dostojny i ekskluzywny charakter. Należy do tych hoteli, które "pamięta się przez całe życie, choćby łączyła nas tylko jedna noc". Przekroczyć jego próg to jakby znaleźć się w miejscu, w którym czas zatrzymał się w XIII wieku. Wystarczy w nim zamieszkać, aby poczuć smak miasta, móc spojrzeć na budzący się o poranku prastary Kraków i choćby na moment być jego częścią.

Obiekt posiada 20 klimatycznych, przytulnych pokoi, większość z widokiem rozpościerającym się na historyczną ulicę Grodzką.

zamknij
Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj najświeższe informacje o naszym hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij