menu
11 °C
Weekend z duchami!

Weekend z duchami!

Halloween w Krakowie!

Krakowskie duchy, strachy i upadłe gwiazdy jednego sezonu od setek lat celebrują swoje święto przy suto zastawionym stole i porządnej muzyce - po staropolsku! Część z nich (ta konserwatywna) tradycyjnie rozbija się po królewskich komnatach na Zamku Wawelskim, większość jednak (ta młodsza, poniżej 700 lat) woli pohulać nieopodal tj. w Restauracji Cafe Oranżeria w Hotelu Kossak. W tym roku będzie światowo – po meksykańsku! Nasz szef kuchni Michał Kuduk jest specjalistą w daniach pikantnych i ognistych – już od dawna testuje tacos, zupy z tabasco i kolekcjonuje chili. Deser ma być ponoć na bazie fasoli… Nie wierzysz, że galicyjskie duchy mają w sobie aż tyle polotu by poszaleć w sombrero? Wpadnij do nas w terminie 29/10-02/11/2020 i przekonaj się sam! Dla najodważniejszych z Was mamy nagrodę: 2-dniowy pobyt ze śniadaniem - wystarczy, że zrobicie sobie zdjęcia z jednym z naszych upiornych Gości i oznaczycie się na fb lub Instagramie:-) I nie martwicie się - na pewno na nich traficie…

Cena obejmuje:

  • min. 2 noce
  • noclegi w pokoju dwuosobowym, Superior Castle View lub Apartamencie z widokiem na Wawel,
  • bogate śniadania serwowane w godzinach 7:00-10:00*
  • udział w wieczorze meksykańskim – ucztowanie przy 5-daniowej kolacji z winem (gdyby ktoś z Was musiał zrezygnować z napoju meksykańskich bogów – dajcie znać recepcji, obniżmy cenę nieszczęsnemu)
  • towarzystwo duchów – zapowiedziała się sama nieboszczka Królowa Jadwiga! Jaśnie Pani zawsze była postępowa!

 

Ponadto:

  • możliwością bezkosztowej anulacji 3 dni przed przyjazdem!
  • nieograniczony dostęp do sauny oraz siłowni w hotelu*
  • WiFi na terenie całego hotelu
  • straszenie gratis – delikatne i kulturalne - duchy obiecały, że każdy pokój nawiedzą tylko raz! Choć za zombie nie ręczymy, to jednak straszne łobuzy…

 

*warunki dotyczące serwowania śniadań i kolacji, korzystania z kompleksu fitness oraz sauny ustalane będą na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

**Szczerze doradzamy pośpiech!

zamknij
Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj najświeższe informacje o naszym hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij